Derby Podkarpacia już w sobotę

2 miesiące temu | 25.09.2023, 21:45
Derby Podkarpacia już w sobotę

Przed własną publicznością Biało-Zieloni zaprezentują się w derbach Podkarpacia. Naszym przeciwnikiem w 2 kolejce rozgrywek będzie beniaminek – zespól Niedźwiadki Chemart Przemyśl.

Ostatni raz zespoły z Krosna i Przemyśla rywalizowały w sezonie 2012/2013 na 1 ligowym parkiecie. Rywalizacja zakończyła się podziałem punktu. Przemyskie Niedźwiadki (BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl) zwyciężyły we własnej hali 95 : 79 ale musiały uznać wyższość Biało-Zielonych w Krośnie, przegrywając 85:73.

Jak przystało na derby emocji zapewne nie zabraknie. Przed meczem zaplanowano uroczystą prezentację drużyny Miasto Szkła Krosno. Dlatego już dziś wszystkich sympatyków koszykówki i naszego Klubu zapraszamy na sobotni mecz.

Wzorem ubiegłego sezonu, w przerwie meczu, na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. W przerwach pomiędzy kwartami nie może zabraknąć cheerleaderek z Akademii Fragolin. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno.

W biurze Klubu dostępne są karnety wstępu na mecze domowe drużyny Miasto Szkła Krosno.  Dla naszych Kibiców mamy także niespodziankę. Już na meczu derbowym w biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe, bluzy dresowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania w sobotę (30 września) o godzinie 20:00. Kasa biletowa czynna od godziny 16:00. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.

Udostępnij