Długi wyjazd do Wielkopolski

2 miesiące temu | 26.01.2024, 23:25
Długi wyjazd do Wielkopolski

Podopiecznych trenera Edmunds’a Valeiko czekają dwa mecze wyjazdowe w przeciągu kilku dni. Już w sobotę ( 27 stycznia) Biało-Zieloni rozegrają mecz z Międzychodzie z zespołem MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód. Zespół pod wodzą Marcina Chodkiewicza z 24 punktami zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Mimo zajmowanego miejsca drużyna beniaminka 1 ligi wielu rywalom napsuła wiele krwi zarówno na własnym parkiecie jak i wyjeździe. Wszystkie zwycięstwa na koncie zespół Sokoła wywalczył w domu. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Chodkiewicza odprawili z kwitkiem GKS Tychy wgrywając 77:75.

Podbudowani gospodarze będą chcieli iść za ciosem co wróży naszym zawodnikom niełatwy pojedynek. Liderem naszego sobotniego przeciwnika jest amerykański środkowy Nicholas Lynch zdobywający  - 17, 4 punkty w meczu oraz 9,9 zbiórki. Amerykanin ma wsparcie od Mikołaja Smarzy ( 16,3 pkt.) oraz Damiana Szymczaka (15,9 pkt.). Liczymy, że podtrzymamy zwycięską serię i w sobotni wieczór pokonamy niewygodnego rywala na jego parkiecie. Pierwszy pojedynek z MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód zakończył się zwycięstwem Krośnian 92:85. Najwięcej punktów z tym meczu zdobył Przemysław Wrona – 24.

Początek pojedynku o godzinie 20:00 a transmisja  będzie dostepna na płatnej platformie emocje.tv.

Międzychodzie nasz zespół pozostanie do wtorku kiedy to wyruszymy do kolejnego rywala – Decka Pelplin. Trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij